796 567 678, 798 635 536 biuro@manufakturaprojektow.pl

Manufaktura Projektów to miejsce, w którym zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w pozyskiwaniu wsparcia ze środków unijnych zadba o rozwój Twojej firmy. Stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług, a każdy projekt traktujemy jak rękodzieło – stąd właśnie Manufaktura. Indywidualne podejście do tworzonych opracowań sprawi, że każda idea stanie się możliwa do realizacji, a dofinansowanie będzie w zasięgu ręki.

Kim jesteśmy?

Małgorzata Karwasz i Monika Wereszczuk – razem przez ponad 10 lat wspomagałyśmy rozwój polskich przedsiębiorstw, pozyskując dofinansowanie z Unii Europejskiej, pracując dla innej firmy. Chęć rozwoju oraz staż pracy zaowocowały stworzeniem własnej Manufaktury wyznaczającej nowe, wyższe standardy.

Swoją przygodę z projektowaniem rozpoczęłyśmy od organizacji stoisk wystawienniczych polskim firmom w trakcie międzynarodowych targów na całym świecie (m.in. Chorwacja, Litwa, Norwegia, Niemcy, Armenia, Gruzja, Mongolia, Rosja, Tadżykistan), gdzie miałyśmy możliwość poznania potrzeb przedsiębiorstw od podstaw. Poddziałanie 6.1 POIG Paszport do eksportu, którym z sukcesem zajmowałyśmy się przez wszystkie edycje, pozwoliło rozwinąć nam skrzydła i wznosić się po kolejne środki – zarówno z programów krajowych, jak i regionalnych.

Przez lata uczestniczyłyśmy w licznych kursach organizowanych przez PARP, Ministerstwo Gospodarki, Ministerstwo Rozwoju czy Regionalne Instytucje Finansujące. Współpraca z wieloma podmiotami, znajomość wiodących gałęzi polskiej gospodarki i rynków zagranicznych oraz zdobyta wiedza pozwalają nam projektować skutecznie.

Zwiększenie ekspansji geograficznej

Wprowadzenie nowych produktów do oferty

Zakup środków trwałych

Z nami pozyskanie środków unijnych na rozwój Twojej firmy będzie wyjątkowo proste!

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy zarówno w zakresie przygotowywania wniosków o dofinansowanie, jak i rozliczania projektów.

BLISKO 450 POZYTYWNIE OCENIONYCH PROJEKTÓW

197 POZYTYWNIE OCENIONYCH PROJEKTÓW Z PODZIAŁANIA 3.3.3 GO TO BRAND

PONAD 220 STWORZONYCH OPRACOWAŃ (MODELE BIZNESOWE, PLANY ROZWOJU EKSPORTU, STRATEGIE WEJŚĆIA NA RYNKI ZAGRANICZNE)